Dzisiaj jest: 23 maja 2024, Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Kategorie

Polecani producenci

Reklama
WawanetZakupyAktualności › Ręcznie malowana porcelana z Lubiany

Ręcznie malowana porcelana z Lubiany

fot. Helios Szkło

Do katalogu sklepu Helios-Szkło dodajemy 70 indeksów różnokolorowej porcelany malowanej ręcznie. Lubiana dołożyła wszelkich starań, aby komfort klientów po raz kolejny stał na najwyższym poziomie, w związku z czym podczas przeglądania produktów nie sposób odejść z pustymi rękami. Najwyższa jakość wykonania kusi wzrok w każdym odcieniu tęczy.

Porcelanę wyróżnia nie tylko naturalne piękno wykonania, ale również i jej funkcjonalność. Dzięki procesowi wypalania w temperaturze 1280ºC idealnie nadaje się do zmywarek, mikrofalówek, a także pieców konwekcyjnych. Co więcej, dzięki metodzie wypału, wtapiającego umieszczoną na produktach farbę, jest w 100% bezpieczna dla zdrowia.

Artyści Lubiany dołożyli wszelkich starań, aby dopracować nawet najmniejszy detal produktu, gwarantując tym samym niepowtarzalną elegancję , która zachwyci absolutnie każdego gościa. Wszystkie wzory, choć na pierwszy rzut oka wydają się synonimiczne, są wykonanie indywidualnie i ręcznie.

Helios-Szkło wie jak dogodzić swoim klientom, by ci wracali do nich ponownie z uśmiechem na twarzy. Porcelana Lubiany "Ręcznie malowana" dostępna jest już na e-sklepie oraz na sklepowych półkach. Taka oferta może się nie powtórzyć. Nie czekaj aż zobaczysz ręcznie malowaną porcelanę u swoich znajomych na stole, TY bądź dla nich inspiracją!

Reklama